Anna Kisielewicz - Dietocoach

Anna Kisielewicz - dietetyk, dietocoach, doradca w zakresie dietetyki indywidualnej, aktywności fizycznej, dietetyki sportowej, zdrowego trybu życia i zdrowej żywności, trener personalny, zawodniczka IFBB Bikini Fitness, (V-ce mistrzyni Polski). Właścicielka poradni dietetycznej. Pomysłodawca i organizator projektu "Totalna Metamorfoza" skierowanego do mieszkańców Gorzowa Wlkp. i okolic. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach naukowych, kongresach oraz zdobywając certyfikaty. Jej pasja i zaangażowanie przyczyniają się do coraz szybszego rozwoju poradni. Osoba kreatywna, ambitna, wszechstronna. Uwielbia dobrą, zdrową kuchnię. Kocha jeść i podkreśla, że jedzenie jest jedną z największych przyjemności w życiu, więc nie należy z niej rezygnować, wręcz przeciwnie; Uważa, że odpowiednio skomponowana dieta ma ogromny wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Dzięki odpowiednio zbilansowanym posiłkom można zmienić swoje samopoczucie, dostać przypływu energii i zarażać nią wszystkich wkoło. Nasza misja: motywowanie, wspieranie, edukacja.

Z naszą pomocą dowiesz się, jak zmienić swoją postawę wobec zdrowia, jak odzyskać chęci do życia i pracy.

Pamiętaj, że Odpowiednio skomponowana dieta ma ogromny wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Za pomocą zróżnicowanych, zbilansowanych posiłków zmienisz swoje samopoczucie, dostaniesz przypływu energii, którą będziesz mógł zarażać wszystkich wkoło. Z naszą pomocą dowiesz się, jak zmienić się już dziś, jak zmienić swoją postawę wobec zdrowia, jak odzyskać chęci do życia i pracy.

Video:Poradnia dietetyczna

Studio Urody BE BEAUTY to wyjątkowe miejsce dla każdego.

Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi - takich jak Ty

To miejsce odsłoni przed Tobą magię pielęgnacji Twojego ciała na najwyższym światowym poziomie. Tylko tutaj poczujesz się naprawdę sobą... Spokój, relaks, przyjemne wnętrze - tutaj czas zatrzymał się dla Ciebie.


Anna Kisielewicz - Dietocoach

Współpracujemy z laboratorium medycznym DIAGNOSTYKA.

Nasi pacjenci mają zniżkę na badania w wysokości 15% na terenie całej Polski 
 
Poradnia dietetyczna
ul. Niepodległości 28
66-400 Gorzów Wlkp.
 
507 682 780