Hashimoto

Artykuły » Hashimoto

Moja praca moją pasją. Na co dzień pomagam wielu osobom, które trafiają do nas z rożnymi problemami zdrowotnymi, tj. autoimmunizacje, dysbioza jelit, problem z gospodarką insulinowo cukrową. Jednak plagą ostatnich lat jest HASHIMOTO. To, o czym należy pamiętać, a o czym wiele osób chorujących zapomina, że Hashimoto nigdy nie występuje samo. Chorobie towarzyszą inne dysfunkcje np. często powiązane z zaburzoną florą bakteryjną jelit czy insulinoopornoscią. Nic jednak nas tak nie obciąża zdrowotnie, jak STRES taki przewlekły, permanentny. Stres powoduje duże pokłady energetyczne. Stajesz się wówczas podatny na różnego rodzaju infekcje. Ogromne znaczenie ma tutaj aspekt psychologiczny, to, jak przeżywasz i interpretujesz sytuacje stresowe, czy się regenerujesz, wysypiasz, jak wyglada twój dzień. Zatem czy same zmiany żywieniowe wystarczą? NIE.

Oczywiście zmiana nawyków żywieniowych połączona z suplementacją wnoszą wiele pozytywnego, jednak:

  • musisz zadbać o higienę posiłków. Znaleźć chwilę na posiłek, nie jeść w pośpiechu
  • powinieneś wdrożyć w życie aktywność fizyczną i wykonywać ją systematycznie
  • ważne: znaleźć sposób na relaks
  • musisz wysypiać się
  • musisz zadbać o swoje jelita Jak widzisz, działania przyniosą efekt tylko wtedy, kiedy podejdziemy do sprawy holistycznie.

Czy jest to możliwe?

JEST. Mówi ci to osoba z wieloletnim doświadczeniem, Hashimotka z tendencją do niedoczynności tarczycy i...boreliozą..ot taki pakietPoradnia dietetyczna

Studio Urody BE BEAUTY to wyjątkowe miejsce dla każdego.

Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi - takich jak Ty

To miejsce odsłoni przed Tobą magię pielęgnacji Twojego ciała na najwyższym światowym poziomie. Tylko tutaj poczujesz się naprawdę sobą... Spokój, relaks, przyjemne wnętrze - tutaj czas zatrzymał się dla Ciebie.


Anna Kisielewicz - Dietocoach

Współpracujemy z laboratorium medycznym DIAGNOSTYKA.

Nasi pacjenci mają zniżkę na badania w wysokości 15% na terenie całej Polski 
 
Poradnia dietetyczna
ul. Niepodległości 28
66-400 Gorzów Wlkp.
 
507 682 780