Testy genetyczne

Poradnia dietetyczna » Testy genetyczne

Z myślą o Was nieustannie się rozwijamy. Chcemy pomagać Wam jak najlepiej,  dlatego zachęcamy Was do tego, żebyście sprawdzili,  co mówią wasze geny. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę ogen.pl i zamówić zestaw startowy. Co zawiera Indywidualny Raport Genetyczny?
 
  • ponad 150 stron czytelnych interpretacji i opisów  na temat Twoich predyspozycji ZDROWOTNYCH, DIETETYCZNYCH,  SPORTOWYCH
  • DIETA - dowiesz się, jakich produktów żywnościowych  unikać? Jakie makroskładniki powinny znaleźć się w Twojej diecie?
  • SPORT - jakie są Twoje predyspozycje sportowe? Jak najlepiej zregenerujesz się po wysiłku?
  • ZDROWIE - na jakie badania okresowe powinieneś zwrócić szczególną uwagę? Jak zatroszczyć się o wygląd swojej skóry?
Zamawiając zestaw startowy, wpisz kod: AKIRG0219, a uzyskasz rabat w wysokości 15%. Jaka jest w tym wszystkim nasza rola? Otóż we współpracy z Centrum Analiz Genetycznych w Warszawie wspólnie pomożemy Tobie. Po otrzymaniu wyników badań,  jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie SPERSONALIZOWANY plan działania.  Od tej pory efekty będą gwarantowane, a Ty będziesz się cieszył/ła zdrowiem przez lata.

 Poradnia dietetyczna

Studio Urody BE BEAUTY to wyjątkowe miejsce dla każdego.

Wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi - takich jak Ty

To miejsce odsłoni przed Tobą magię pielęgnacji Twojego ciała na najwyższym światowym poziomie. Tylko tutaj poczujesz się naprawdę sobą... Spokój, relaks, przyjemne wnętrze - tutaj czas zatrzymał się dla Ciebie.


Anna Kisielewicz - Dietocoach

Współpracujemy z laboratorium medycznym DIAGNOSTYKA.

Nasi pacjenci mają zniżkę na badania w wysokości 15% na terenie całej Polski 
 
Poradnia dietetyczna
ul. Niepodległości 28
66-400 Gorzów Wlkp.
 
507 682 780