Pakiety

Efektywna redukcja, czyli jak schudnąć bez efektu jo-jo

Projekt dzięki któremu zrozumiesz, na czym polega proces spalania tkanki tłuszczowej i osiągniesz sylwetkę, o jakieś zawsze marzyłaś.

Projekt składa się z 3 elementów: e-book, dieta z różnymi wariantami kalorycznymi do wyboru oraz zestaw 3 treningów, które możesz wykonać w warunkach domowych

Jak żyć lepiej z niedoczynnością tarczycy i/lub Hashimoto

Przed Wami projekt, który odmieni Wasze życie. To projekt szczególnie mi bliski, ponieważ wiele lat temu zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Chcę Wam pokazać, że można czuć się dobrze i wyglądać całkiem nieźle, nawet przy takich jednostkach chorobowych. Projekt składa się z 3 elementów: e-book, dieta z różnymi wariantami kalorycznymi do wyboru oraz zestaw 3 treningów, które możesz wykonać w warunkach domowych.

Pakiet 4 treningów

Ten pakiet przeznaczony jest dla osób, które zakupiły projekt „Efektywna redukcja” lub „Hashimoto” i chcą wykupić dodatkowe treningi. Dzięki tym treningom będziesz kształtowała sylwetkę, o jakiej marzysz.

Projekt składa się z zestawu 4 treningów, które możesz wykonać w warunkach domowych

Pakiet 10 treningów

Jeżeli chcesz ze mną trenować, ale nie korzystać z pakietów: „Efektywna redukcja” oraz „Jak żyć lepiej z niedoczynnością tarczycy i/lub Hashimoto”, wykup pakiet 10 treningów. Dzięki niemu uzyskasz ładną, proporcjonalną sylwetkę, piękne, silne ciało. Trenuj ze mną w warunkach domowych. Pakiet 10 treningów obejmuje: górne partie ciała, dolne partie ciała z akcentem na pośladki, tabaty, FBW (Full Body Workout), mocny brzuch, ekstremalne spalanie.

Zdrowe dziecko to szczęśliwe dziecko

Projekt dla dzieci w wieku wzrostu i rozwoju ZDROWE DZIECKO TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO Dieta plus Mini poradnik dla rodziców Dieta została rozpisana na 7 dni, przy czym śmiało można ją stosować przez okres 4-5 tygodni, lub możesz inspirować się wybranymi potrawami. Każdy dzień tygodnia zawiera 4 posiłki i codziennie jest posiłek na słodko.

Intro

error: Content is protected !!

Zapisz się do newslettera!


Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

w dieto-coaching.pl.

Odbierz darmową dietę

"Sezon na Bikini 2024 - 1700 kcal"

Dziękujemy za zapisanie się do naszego Newslettera! Dziękuję -- Anna Kisielewicz Dietocoach