Ćwiczenia

Trenujesz, ale nie osiągasz oczekiwanych rezultatów?
A może chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem i nie wiesz, jak zacząć?

Zapraszam na treningi personalne.

Jestem trenerem personalnym o specjalizacji trening siłowy. Swoją przygodę ze sportem sylwetkowym rozpoczęłam wiele lat temu i postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pasję z pracą.

Swoje doświadczenia i umiejętności nabywałam przez lata pracując z najlepszymi trenerami sportów sylwetkowych w tym kraju. W 2016 roku uzyskałam tytuł Vice Mistrzyni Polski Bikini Fitness Masters najbardziej prestiżowej federacji IFBB. Reprezentowałam też Polskę na Mistrzostwach Europy podczas zawodów takich, jak Arnold Classic w Barcelonie. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pasję z pracą. Dzięki doświadczeniu mogę pomagać wielu osobom osiągać cele sylwetkowe, o jakich nigdy nie marzyli.

 

Postaw na:

  • doświadczenie
  • pasję
  • zaangażowanie

Stawiam duży nacisk przede wszystkim na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, różnorodność oraz niepowtarzalność zajęć, dzięki temu dalekie są od monotonnych, nudnych treningów.

Pracując ze mną osiągniesz cel szybciej niż myślisz.

 

Nasza oferta z zakresu aktywności fizycznej jest różnorodna. Jeżeli nie możesz trenować z trenerem, a mimo tego chcesz zmienić swoją sylwetkę, ułożę Tobie plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i celów, niezależnie od tego, czy będziesz ćwiczyć w siłowni czy też w warunkach domowych.

Pamiętaj cel jest w zasięgu ręki.